Test na ojcostwo dla 3 osób

 

- 99,9992% prawdopodobieństwa potwierdzenia ojcostwa

- 100% wykluczenia ojcostwa.
- szczegółowe wyjaśnienie wyników na piśmie przez biegłego sądowego
- pełna obsługa klienta przez infolinię, e-mail

- cena zestawu do pobrania materiału do badania wynosi 59 zł

- koszt badania wynosi 1199zł

 

 

Test na ojcostwo pozwala na określenie pokrewieństwa pomiędzy matką, dzieckiem a domniemanym ojcem. Badanie jest przeprowadzane na podstawie analizy 15 wysoce polimorficznych markerów DNA. Dodatkowo określany jest marker AMEL służący do okreslenia płci. Pozwala to na potwierdzenie biologicznego ojcostwa ze średnio 99,9992% prawdopodobieństwem lub na stuprocentowe wykluczenie ojcostwa.

 

Włączenie badania DNA matki pozwala na zwiększenie dokładności badania ponad dziesięciokrotnie.

 

Materiał biologiczny do badań może być pobrany zarówno w domowym zaciszu jak i w jednej z placówek partnerskich znajdujących się na terenie całego kraju. Metoda pobrania polega na potarciu specjalnym patyczkiem z bawełnianą końcówką (wymazówką) wewnetrznej strony policzka. Wymazówki wraz ze szczegółową instrukcją pobrania dostarczamy w zestawie do pobrania materiału do badań przesyłanym klientowi po zamówieniu testu na ojcostwo. Taka metoda pobrania pozwala na maksymalne przyspieszenie całej procedury.

 

Wszystkie analizy wykonywane są w laboratorium dwukrotnie przez osobne zespoły naukowców z wieloletnim stażem. Unikalne procedury badań gwarantują najwyższą jakość i pewność uzyskiwanych wyników. Raport z wynikami analiz opatrzony jest szczegółowym wyjaśnieniem wszelkich aspektów badania.

 

Czas oczekiwania na wynik wynosi maksymalnie 12 dni roboczych od momentu otrzymania od Państwa próbek oraz zaksięgowaniu opłaty za badanie. Wyniki badań wysyłamy przesyłką priorytetową, umozliwiając jednocześnie poinformowanie klienta SMSem lub e-mailem o wynikach badań DNA natychmiast po ich zakończeniu.

 

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę przez wyspecjalizowany personel zarówno w trakcie jak i po zakończeniu badań.

 

 

 

Jak zamówić test na ojcostwo?

 

 

test DNA