Ekspertyza oraz wyniki badań

 

Laboratorium Sigmagen daje gwarancję uzyskiwanych wyników potwierdzenia ojcostwa na poziomie 99,999% w przypadku testu na ojcostwo dla trzech badanych osób (domniemany ojciec, matka, dziecko) lub 99,5% dla dwóch badanych osób (domniemany ojciec, dziecko). Średnia wyników potwierdzenia ojcostwa uzyskiwanych w naszym laboratorium to odpowiednio: 99,99992% i 99,99%. Wykluczenie ojcostwo jest w obu wariantach badania 100% pewne. Jeśli podstawowe badanie nie da gwarantowanych wyników (rzadkie przypadki) to rozszerzamy zakres badań na dodatkowe markery aż do uzyskania progu gwarantowanego prawdopodobieństwa.

 

Dzięki takiemu unikalnemu podejściu naszego laboratorium dostają Państwo jednoznaczny wynik bez konieczności przeprowadzania dodatkowych analiz (i ponoszenia dodatkowych kosztów).

 

Wyniki analiz testów na ojcostwo przesyłane są do Państwa razem z ich wyjaśnieniami napisanymi w sposób ułatwiający zrozumienie osobom nie mających biologicznego wykształcenia. Otrzymane wyniki analiz można również skonsultować z naszym ekspertem telefonicznie lub korzystając z czatu on-line, bądź wysyłając e-maila.

Wszystkie analizy przeprowadzane w naszym laboratorium przez dwa niezależne zespoły eksperckie zaś wynik badań jest dodatkowo analizowany przez biegłego sądowego.

.

 

 

test DNA