Badanie pokrewieństwa


- czas badania 10 - 12 dni roboczych
- analiza minimum 16 wysoce polimorficznych markerów
- pobranie materiału do badań drogą pocztową lub w siedzibie firmy
- szczegółowe wyjaśnienie wyników na piśmie przez biegłego sądowego
- pełna obsługa klienta przez infolinię, e-mail

 

Badanie polega na prównaniu profili genetycznych analizowanych osób i określeniu ewentualnego pokrewieństwa pomiędzy badanymi osobami. Badanie umozliwia rekonstrukcję więzi rodzinnych nawet pomiędzy dfaleko spokrewnionymi osobami. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 

Badanie jest przeprowadzane na podstawie analizy minimum 16 polimorficznych markerów DNA.

 

Materiał biologiczny do badań może być pobrany zarówno samodzielnie jak i w jednej z placówek partnerskich znajdujących się na terenie całego kraju. Metoda pobrania polega na potarciu specjalnym patyczkiem z bawełnianą końcówką (wymazówką) wewnetrznej strony policzka. Wymazówki wraz ze szczegółową instrukcją pobrania dostarczamy w zestawie do pobrania materiału do badań przesyłanym klientowi po zamówieniu testu na ojcostwo. Taka metoda pobrania pozwala na maksymalne przyśpieszenie całej procedury.

 

Wszystkie analizy wykonywane są w laboratorium dwukrotnie przez osobne zespoły naukowców z wieloletnim stażem. Unikalne procedury badań gwarantują najwyższą jakość i pewność uzyskiwanych wyników. Raport z wynikami analiz opatrzony jest szczegółowym wyjaśnieniem wszelkich aspektów badań przez genetyka - biegłego sądowego.

Wyniki badań wysyłamy przesyłką priorytetową, umozliwiając jednocześnie poinformowanie klienta SMSem lub e-mailem o wynikach badań DNA natychmiast po ich zakończeniu.

 

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę przez wyspecjalizowany personel zarówno w trakcie jak i po zakończeniu badań.

 

 

 

 

 

Jak zamówić test na ojcostwo?

 

 

test DNA