Sigmagen - badanie ojcostwa, test na ojcostwo, test DNA, ustalanie ojcostwa

Test na ojcostwo dla celów sądowych

 

  • - 99,9992% prawdopodobieństwa potwierdzenia ojcostwa
  • - 100% wykluczenia ojcostwa
  • - pobranie materiału do badań przez diagnostę laboratoryjnego lub lekarza
  • - cena: 1699zł

W przypadku badań ustalenia ojcostwa na potrzeby sądów wymagane jest protokolarne pobranie materiału do badań zgodne ze specjalną procedurą w obecności biegłego sądowego lub lekarza, który dokona pobrania materiału do badań i poświadczy, że badane próbki DNA pochodzą rzeczywiście od odpowiednich osób.

 

Procedura pobrania materiału do badań ustalających ojcostwo zakłada pobranie materiału do badań od matki, dziecka oraz domniemanego ojca w jednym miejscu w tym samym czasie i pobranie materiału w obecności biegłego sądowego. Badane osoby zobowiązane są do okazania dokumentu tożsamośc oraz aku urodzenia dzieckai, przy czym wszystkie czynności podczas pobrania materiału biologicznego są jawne dla obu stron postępowania. Dzięki zachowaniu takich procedur wyniki naszych badań są uznawane przez każdy sąd. W szczególnych przypadkach możliwe jest pobranie materiału do badań w różnym czasie i miejscu.

 

Przeprowadzenie dowodu z badania DNA jest często stosowane przez sąd z uwagi na ogromne możliwości praktycznego stwierdzenia lub wykluczenia biologicznego ojcostwa. Takie badanie, które będzie mogło być dowodem w postępowaniu sądowym, może być wykonane przez Sigmagen.pl jeszcze przed wszczęciem postępowania sądowego.

 

Czas oczekiwania na wynik wynosi maksymalnie 12 dni roboczych od momentu pobrania materiału oraz zaksięgowaniu opłaty za badanie. Wyniki badań wysyłamy przesyłką priorytetową lub odpłatnie kurierem.

 

 

Jak zamówić test na ojcostwo?

 

 

test DNA